‌
‌
‌ کتابی که می‌دونم خیلی‌هاتون خوندید و یا تعریف‌اش رو شنیدید یا تو صفحه این 1
شناسه پست: 3811
بازدید: 193
‌
‌
‌ کتابی که می‌دونم خیلی‌هاتون خوندید و یا تعریف‌اش رو شنیدید یا تو صفحه این 2کتابی که می‌دونم خیلی‌هاتون خوندید و یا تعریف‌اش رو شنیدید یا تو صفحه اینستاگرام خیلی‌ها می‌ببینید؛ رو چند روز پیش با کمک نرم‌افزار فیدیبو و در مسیر حرکت به محل کار مطالعه کردم. تجربه خوبی بود که به این روش کتاب خوندم و پیشنهاد می‌کنم که امتحان کنید. البته که هیچی به اندازه کتاب چاپی لذت بخش نیست.
این کتاب می‌گه که ما مرضی داریم و می‌بینیم این مرض چه لطماتی به دیگران و خودمون می‌زنه. بیشعوری همچون هر خصلت منفی دیگه‌ای در وجود همه آدم‌ها به مقادیر مختلف هست. بیشعوری اعتیادآوره و درمان‌اش هم زمان می‌بره. بارها و بارها کتاب تأکید می‌کنه که اولین قدم و مهم‌ترین قدم باور به بیشعور بودنه!
پیشنهاد می‌کنم این کتاب رو بخونید، اگرچه نویسنده می‌گه که هرکی این کتاب رو هم می‌خونه بعید نیست که … .
‌البته برخی راه‌حل‌هاش جالب نیست و با جامعه ما جور درنمیاد.
این کتاب رو آقای فرجامی به نثر روان ترجمه کرده‌اند و انتشارات تیسا هم منتشر کرده است. البته همچون هر کتاب پرفروشی ده‌ها بار توسط دیگران ترجمه و منتشر شده است. جلدهای جدیداش هم روانه بازار شده است. ‌Source

نویسنده

pazzel
كنترل اطلاعات و بارگذاري ديتا
  1. اون موقع کخ نت قطع شد از کتابایی که با طاقچه و فیدیبو خریده شده بود هم نمیشد استفاده کرد.پس ریسک نکنیم کتاب کاغذی بخریم.بازم پیش میاد.

ارتباط با پشتيباني