اهالی سینما همواره برای بهبود کیفیت داستانی فیلم‌های خود توجه ویژه‌ای به ادبیات 1
شناسه پست: 7124
بازدید: 239
اهالی سینما همواره برای بهبود کیفیت داستانی فیلم‌های خود توجه ویژه‌ای به ادبیات 2

🖋 اهالی سینما همواره برای بهبود کیفیت داستانی فیلم‌های خود توجه ویژه‌ای به ادبیات داشته‌اند و امروزه حتی بیشتر از سابق به اقتباس از روی کتاب‌ها تمایل نشان می‌دهد چراکه بسیاری از این آثار با اقبال عمومی میان مردم روبرو شده‌اند و این موضوع فروش فیلم را تضمین می‌کند.
از طرف دیگر، در ایران اهالی سینما کمتر روی خوش به کتاب نشان می‌دهند و در سینمای کشورمان آثار اقتباسی اندکی داریم اما همان تعداد اندک هم در زمره‌ی بهترین‌های سینمای ما قرار دارند.
اگر اهل کتاب باشید حتماً تا به حال نگاهی به اقتباس سینمایی کتاب‌های محبوب خود انداخته‌اید یا شاید به هنگام خواندن کتابی با خود فکر کرده‌اید که کاش می‌شد نسخه‌ی سینمایی این کتاب را مشاهده کرد.
لازم است یادآوری کنیم که سینمای جهان تا حد زیادی حیات خود را وامدار ادبیات است.
.
🔹این هفته به مناسبت جشنواره فیلم فجر می‌خواهیم از این فرصت استفاده کنیم و به این پیوند دوست داشتنی میان سینما و ادبیات بیشتر بپردازیم.
.
💬 دوست دارید اقتباس سینمایی کدام کتاب ساخته شود؟
💬 آیا کتابی هست که شما ترجیح می‌دهید، فیلم آن را مشاهده کنید به عبارتی دیگر، فیلم جالب‌تر از خود کتاب هست. .
‼️ قوانین شرکت در مسابقه:
🔹 ارسال پاسخ به سوال مسابقه (مشخص کنید به کدام سوال پاسخ داده‌اید)
🔹 منشن کردن حداقل یک نفر
.
🎁 با قرعه کشی به سه نفر از کسانی که در این مسابقه شرکت می‌کنند، یک کتاب به انتخاب خودشان در اپلیکیشن کتابراه هدیه داده می‌شود. .
https://ketabrah.ir
.Source

نویسنده

pazzel
كنترل اطلاعات و بارگذاري ديتا
  1. دوست دارم فیلمی از کتاب سال بلوا از عباس معروفی ساخته بشه.در مورد سوال دوم هم خیر.فیلمی ندیدم که از کتابش بهتر باشه @amirlvm

ارتباط با پشتيباني