.
.نام کتاب: نویسنده: ژانر : رتبه ۴.۱/۵
رتبه ۴.۲/۵
. : : 4.1/5 : 4.2 1
شناسه پست: 4058
بازدید: 205
.
.نام کتاب: نویسنده: ژانر : رتبه ۴.۱/۵
رتبه ۴.۲/۵
. : : 4.1/5 : 4.2 2

.
.نام کتاب:
نویسنده:
ژانر :
رتبه ۴.۱/۵
رتبه ۴.۲/۵
.

:
: 4.1/5
: 4.2/5
. .کتاب « یکی از برجسته‌ترین آثار « » است که به شدت احساساتتان را درگیر خواهد کرد. اتاق در سال ۲۰۱۰ نامزد جایزه شده و فیلمی نیز بر اساس آن در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است. فیلم اتاق نامزد ۴ اسکار شده و در هفتاد و سومین مراسم گلدن کلوب برنده جایزه بهترین فیلمنامه شده است.
همچنین یکی از پرفروش ترین کتاب‌های بوده است.
.در رمان (Room داستان جک، کودکی پنج ساله را می‌خوانیم که از اتاقش خاطرات زیبا و جالبی دارد. تمام دنیای جک پنج ساله اتاق است. او در همان اتاق به دنیا آمده و بزرگ شده است و اتاق مکانی است که با مادرش زندگی می‌کند و با یکدیگر خواندن و نوشتن یاد می‌گیرند، می‌خورند، می‌خوابند و بازی می‌کنند… جک و مادرش در اتاق محبوس شده‌اند. تحمل فضای تنگ اتاق و ارتباط نداشتن با انسان‌های دیگر برای مادر جک بسیار دردناک و سراسر شکنجه است اما برای جک که غیر از اتاق جایی را ندیده شرایط خیلی فرق می‌کند. در واقع یک مرد جک و مادرش را ربوده و آنها هفت‌سال در این اتاق به انتظار آزادی بوده‌اند.
این رمان از زاویه دید پسربچه روایت می‌شود. اما داناهیو (Emma_Donoghue علاوه بر روایت سختی‌های این مادر و فرزند زندگی آن‌ها را از جنبه‌های روانشناسی نیز بررسی می‌کند.
.روزنامه گاردین درباره رمان اتاق و تأثیر آن بر مخاطب می‌نویسد: «اتاق (داناهیو) نه تنها قلب را به درد می‌آورد بلکه روح را نیز به چالش می‌کشد.» اما داناهیو، رمان‌نویس، نمایش‌نامه‌نویس، تاریخ‌نگار ادبی ایرلندی و مقیم کاناداست. رمان اتاق یکی از برترین آثار اوست که با ظرافت تمام نگاشته شده و سه هفته بعد از انتشار عنوان رمان برتر نویسندگان کانادا را از آن خود کرده است. ..
.در بخشی از کتاب اتاق می‌خوانیم:
امروز پنج سالم شد. دیشب که می‌رفتم تو کمد بخوابم چهار سالم بود، ولی وقتی توی تاریکی، تو رختخواب بیدار شدم، پنج سالم شده بود، اجی مجی لاترجی. قبلش سه سالم بود، بعد دو، بعد یک، بعد صفر. «من منفی ساله هم بودم؟»
«نه، تا نیای این پایین شماره‌ها شروع نمی‌شن.»..
.
قیمت روی جلد کتاب : ۷۰,۰۰۰ تومان
قیمت با پنجاه درصد تخفیف : ۳۵,۰۰۰ تومان
.
.Source

نویسنده

pazzel
كنترل اطلاعات و بارگذاري ديتا

ارتباط با پشتيباني