روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم، منظور صرفاً بیماری کرونا نیست بلکه تأثیرات روان 1
شناسه پست: 3304
بازدید: 239
روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم، منظور صرفاً بیماری کرونا نیست بلکه تأثیرات روان 2

🖋روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم، منظور صرفاً بیماری کرونا نیست بلکه تأثیرات روانی اخبار منفی، ترس از بیماری، قرنطینه‌ی خودخواسته و… است که دست به دست هم داده‌اند تا از نظر روانی در شرایط سختی قرار بگیریم. در این موقعیت که چاره‌ای جز در خانه ماندن نداریم، نمی‌دانیم با این وقت آزادی که بدون برنامه‌ریزی قبلی به دست آورده‌ایم چه کنیم، بسیاری از عزیزان توصیه می‌کنند، کتاب بخوانیم. پیشنهاد خوبی است اما موضوع اینجا است که در این شرایط چه بخوانیم که به ما و وضعیت روحی خاصی که درگیرش هستیم کمک کند. ..
در همین راستا، تصمیم گرفتیم در مسابقه‌ی جدید کتابراه به دنبال کتاب‌هایی باشیم که به ما کمک می‌کنند و این کتاب‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم. این مسابقه صرفاً بهانه‌ای است تا با کمک کردن به یکدیگر این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم و فراموش نکنیم که تنها نیستم.
.
💬 حال‌خوب‌کن‌ترین کتابی که تا به حال خوانده‌اید، چه نام دارد؟ دلیل این انتخاب چیست؟
.
‼️ قوانین شرکت در مسابقه
🔹 ارسال پاسخ به سوال مسابقه همراه با ذکر دلیل
🔹 منشن کردن حداقل یک نفر (در هر کامنت یک نفر منشن شود) .
🎁 با قرعه کشی به ۳ نفر از کسانی که در این مسابقه شرکت می‌کنند، یک کتاب به انتخاب خودشان در اپلیکیشن کتابراه هدیه داده می‌شود.
.
https://ketabrah.ir
.Source

نویسنده

pazzel
كنترل اطلاعات و بارگذاري ديتا
  1. راهبی که فراری اش را فروخت اثر رابین شارما به دلیل راه کار هایی که باید در زندگی انجام داد تا توسعه فردی و شادی بی نهایت درونی را تجربه کرد.

  2. مجموعه کتاب های آب‌نبات هلدار، پسته ای، دارچینی. چون به دهه نوستالژیک شصت وهفتاد رفتم و کلا قدم گذاشتن به اون دوران حال آدمو خوب میکنه و دلیل دوم هم موقعیت های خنده دار کتاب که به قول نویسنده باید آرام می‌خندیدیم تا به خونه همسایه نرسه.

  3. کتاب های زیادی از کتابراه خوندم ولی کتاب شاهنامه فردوسی نمیدونم چرا اینقدر به دلم نشست با این که قبلا خونده بودم اما این دفعه تاثیر گزارتر بود♡♡😍😍

ارتباط با پشتيباني